logo

Пошук

Умови продажу

Підписатися на новини


Доставка безкоштовна


 

Додатково, при отриманні посилки на пошті УДППЗ «Укрпошта» стягує плату за переказ коштів: до 2000,00 грн включно 2% від суми переказу, але не менше, ніж 10,00 грн; понад 2000,00 грн. - 1%+8 грн від суми переказу згідно діючих тарифів.

При доставці посилки Новою Поштою, вартість обробки замовлення складає 25 грн та автоматично додається до суми посилки. Плата за переказ коштів не стягується.


За кілька днів до відправки Новою Поштою оператор зателефонує до замовника для уточнення деталей доставки. Якщо оператор тривалий час не зможе зв’язатися із замовником - посилка буде відправлена Укрпоштою.

Посилка безкоштовно зберігається на відділенні «Нової Пошти» 5 робочих днів, після чого автоматично відправляється відправнику.

Компанія «Інтерфлора» оплачує доставку посилок до Вас, на поштовому відділенні Ви сплачуєте вартість товарів + комісію за переказ коштів згідно тарифів Укрпошти.

 

Поради по оформленню замовлення

 

 

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Покупець – фізична чи юридична особа, що розміщує Замовлення на сайті interflora.com.ua

Продавець – ТОВ «Інтрефлора Україна».

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розміщений на сервері в мережі Інтернет за адресою www.shop.interflora.com.ua. На ньому представлені товари, запропоновані Продавцем своїм Покупцям для оформлення замовлень, а також умови оплати та доставки цих замовлень Покупцям.

Сайт – interflora.com.ua

Замовлення – певним чином оформлений запит Покупця на доставку по вказаній адресі переліку товарів, вибраних на сайті.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті, носять довідковий характер і не можуть у повній мірі передавати достовірну інформацію про властивості та характеристики  товарів, включаючи колір, розмір та форми. У випадку виникнення у Покупця питань, стосовно властивостей та характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець повинен звернутися до Продавця.

У випадку відсутності замовлених товарів на складі Продавця, в тому числі за причин, що не залежать від Продавця, Продавець вправі вилучити вказаний товар із замовлення Покупця.

Право власності на товар і пов’язані з ним ризики переходять від Продавця до Покупця в момент передачі товару. Підтвердженням переходу права власності на товар слугує підпис Покупця в накладній, виданій Продавцем або оплата через УДППЗ «Укрпошта».

Покупець погоджується з умовами шляхом натискання кнопки «Підтвердити замовлення» на останньому етапі оформлення замовлення на сайті.

 

ПРЕДМЕТ ПРОДАЖУ

Предметом продажу в інтернет-магазині є продаж насіння й садивного матеріалу рослин, супутніх та інших товарів, названих в подальшому «товари».

Продаж товарів, які представлені в інтернет-магазині, здійснює ТОВ ”Інтерфлора Україна” (код ЄДРПОУ 32067972).

Продаж товарів здійснюється у межах України.

Продаж товарів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Користуючись цим інтернет-магазином покупець підтверджує свою згоду з наведеними умовами продажу і зобовязується їх виконувати.

 

АСОРТИМЕНТ І ЦІНИ

До продажу доступні тільки товари, які представлені в інтернет-магазині на час замовлення.

Ціни на товари визначені в українській гривні та враховують ПДВ.

Ціни товарів вказуються на сайті. У випадку невірно вказаної ціни замовленого Покупцем товару, Продавець при першій же можливості інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з клієнтом дане замовлення вважається анульованим.

Ціна товару на сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем товар, який сформований в замовлення до виконання, зміні не підлягає.

Упаковка і маркування товарів включені у ціну товарів.

 


ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення Покупця може бути оформлене Покупцем самостійно на сайті або через повідомлення Продавця по телефону, факсу, чи поштовим зв’язком.

При оформленні замовлення Покупець повинен надати наступну інформацію:

-          Прізвище, Ім’я, По-Батькові Покупця або Отримувача замовлення;

-          адресу доставки замовлення;

-          контактний телефон або електронну адресу.

Вся інформація повинна бути вказана без скорочень.

Після оформлення замовлення Покупцю надається інформація про очікувану дату передачі замовлення в Службу доставки. Ця дата означає строк, в який Продавець зобов’язується передати замовлення Покупця у вибрану ним при оформленні замовлення Службу доставки. Вказана дата залежить від наявності замовлених товарів на складі Продавця та часу, необхідного на обробку замовлення.

 

ТЕРМІНИ І УМОВИ ПОСТАВКИ

Терміни поставок товарів визначаються відповідно до наведеної в інтернет-магазині інформації та наявних складських залишків підприємства. У випадку неможливості поставки або поставки пізніше за наведений термін продавець інформує покупця про це по телефону, електронною поштою або простим листом.

Терміни поставки, вказані на сайті є орієнтовними та можуть в незначній мірі відрізнятися в обидві сторони.

Продавець має право доставляти замовлення частинами.

Доставка товарів здійснюється поштовим звязком (УДППЗ «Укрпошта») та «Новою Поштою» .

Відповідальність за строки проходження замовлення по території України з моменту його передачі на відправку несе УДППЗ «Укрпошта» або «Нова Пошта»  .


УПАКОВКА І МАРКУВАННЯ

Тара та упаковка товарів відповідає вимогам для даного виду товарів.

Упаковка забезпечує повне збереження товарів, захищає його від пошкоджень при транспортуванні.

 

ЗДАЧА - ПРИЙМАННЯ ТОВАРІВ

Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань по доставці замовлення представник організації, що здійснює доставку замовлення, вправі вимагати документ, що підтверджує особу Отримувача, а також вказати тип та номер документу, наданого Отримувачем на квитанції до замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональної інформації Отримувача.

Покупець повинен прийняти товари по кількості під час отримання товарів у присутності поштового працівника. У випадку виникнення розбіжностей по кількості товару повинен бути складений акт, за відсутності якого Покупець не може пред’явити претензії Продавцю по даному замовленню.

При виявленні невідповідності якості покупець складає рекламацію і повідомляє продавця письмово протягом 30-ти днів після отримання товарів.

У випадку якщо доставка товару проведена у вказані строки, але товар не був переданий покупцю з його вини, наступна доставка проводиться в нові строки, узгоджені з Продавцем, після повторної оплати Покупцем вартості послуг по доставці товарів.

 

ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ТА ОПЛАТИ

Оплата за товари здійснюється накладною платою у поштовому відділенні або відділенні «Нової Пошти».

Всі платежі здійснюються в українській гривні.

Комісія «Укрпошти» за приймання платежу (переказ коштів) складає: до 2000,00 грн. включно 2% від суми переказу, але не менше, ніж 10,00 грн.; понад 2000,00 грн. - 1% від суми переказу згідно діючих тарифів. У разі відправки «Новою Поштою» плата за переказ коштів не стягується. 

Продавець не приймає передплату. Всі суми передплати будуть повернуті.

 

САНКЦІЇ ТА РЕКЛАМАЦІЇ

Продавець несе відповідальність за поставку неякісних товарів виключно у межах вартості таких неякісних товарів.

Продавець не несе відповідальності за збитки, які понесені Покупцем внаслідок невідповідного використання товарів, замовлених на сайті.

 

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ ПОКУПЦЮ

Повернення грошових коштів або обмін при виявленні в замовленні товару невідповідної якості (товар з порушенням умов договору, стосовно кількості, асортименту, якості, комплектності, тари та (або) упаковки товару) проводиться тільки після повернення та отримання товару Інтернет-магазином «Інтрефлора». Повернення товару невідповідної якості відбувається за рахунок покупця; при отриманні товару Інтернет-магазин «Інтрефлора» зобов’язується відшкодувати витрати на його пересилку (доставку). Покупець зобов’язаний не пізніше 30 днів після отримання товару повідомити продавця про ці порушення.

При відмові покупця від товару Інтернет-магазин «Інтрефлора» зобов’язується повернути йому суму, оплачену покупцем, за мінусом витрат на доставку, не пізніше чим через 10 днів з дати пред’явлення покупцем відповідних вимог.

Кошти повертаються поштовими електронними переказами на поштову адресу покупця.

 

ВИМОГИ ДО ТОВАРІВ

Якість насіння овочів, прянощів, квітів відповідає стандартам України ГОСТ12420-81 та ГОСТ 12260-81, ДСТУ 2240-93; якість цибулин та бульбоцибулин квіткових культур відповідає ГОСТ 28849-90 – ГОСТ 28852-90; інших товарів – відповідає вимогам відповідних нормативних документів України.

 

ФОРС-МАЖОР

У випадку виникнення форс-мажорних обставин (дій непереборної сили, які не залежать від волі сторін), а саме: війни, воєнних дій, блокади, ембарго, інших міжнародних санкцій, валютних обмежень, інших дій держав, які створюють неможливість виконання покупцем або продавцем своїх обов’язків, пожарів, повеней, інших стихійних лих або сезонних природних явищ, сторони звільняються від виконання своїх обов’язків на період вказаних обставин. Сторона, нездатна частково або повністю виконати умови даного Договору, повинна протягом 48 годин з часу їх настання повідомити про це іншу сторону і надіслати підтвердження, завірене офіційним представницьким органом або Торгово-Промисловою палатою.

Вказаний період, який звільняє сторону від виконання обов’язків, починається з моменту заяви невиконуючої сторони про форс-мажор і закінчується, коли форс-мажор (або його прямі наслідки) закінчився.

 

ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

У випадку виникнення питань та претензій зі сторони Покупця він повинен звернутися до Продавця за телефоном або електронною поштою.

Усі спори і протиріччя, які виникають внаслідок або у зв’язку з продажем товарів, вирішуються шляхом переговорів. Якщо покупець і продавець не зможуть прийти до згоди, то дані протиріччя повинні бути передані до господарського суду м. Києва у відповідності з регламентом цього суду.

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на сайті являються власністю Продавця та/або його контрагентів.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Продавець використовує інформацію:

-          для реєстрації Покупця на сайті;

-          для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем;

-          для оцінки та аналізу роботи сайту;

Продавець вправі направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру.

Продавець зобов’язується не розповсюджувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам та третім особам, що діють на основі Договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Покупцем.

Продавець вправі використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

Продавець отримує інформацію про ір-адресу відвідувача сайту interflora.com.ua. Дана інформація не використовується для визначення особи відвідувача.

Продавець не несе відповідальності за інформацію, розміщену Покупцем на сайті у загальнодоступній формі.

 

ІНШЕ

Продавець залишає за собою право вносити зміни в умови даного договору.

 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ УГОДИ

У будь який момент до кінцевого підтвердження замовлення Покупець має право відмовитись від купівлі товарів, якщо вказані умови є для нього неприйнятними.

Всі подальші дії після підтвердження замовлення означають повну згоду покупця з його умовами.

 

 

РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

 

ТОВ «Інтерфлора Україна»

 

Адреса для листування – А/с 67, Київ 03151

 

Код ЄДРПОУ – 32067972

Інд. податковий номер – 320679710139, свідоцтво платника ПДВ - 100310975

Р/р - №26008799961153 в ПАТКБ „Правекс-Банк” м.Київ, МФО - 380838

 

Тел.     (044) 5916355

E-mail   info@interflora.com.ua

 

Магазин | Умови продажу | Поради | Про компанію | Кошик
Авторизація
e-mail: shop@interflora.com.ua
Копірайт © 2008-2016 ТОВ "Інтерфлора Україна". Всі права захищені.
Насіння і садивний матеріал
Розроблено Era of Technologies ®