Цибулини на вигонкуКомпанія "Інтерфлора Україна" пропонує високоякісний професійний садивний матеріал цибулин квітів з Голландії. Вже майже 20 років наша компанія є представником одного з провідних і знаних експортерів цибулин VWS Export-Import Flowerbulbs b.v. (Голландія).

Сайт   vws-flowerbulbs.nl

Компанія VWS Export-Import Flowerbulbs заснована в 1972 році. За довгі роки роботи вона набула достатнього досвіду та досягла значних успіхів. Компанія кожного року експортує більш ніж 100 мільйонів цибулин у більш ніж 60 країн світу: до Італії, В'єтнаму, Китаю, Японії, Австралії, Індії, Росії, до країн Східної Європи та Південної Америки. Щоб відповідати вимогам якості ISO 9001:2008 компанія постійно вдосконалює виробничі процеси та проводить тестування цибулин протягом всього терміну вирощування та технологічної / температурної обробки.

Також ми успішно співпрацюємо з іншими відомими постачальниками цибулин з Голландії: Florex b.v., Haakman Flowerbulbs b.v., Kapiteyn Group.

Наш основний напрямок: цибулини тюльпанів, нарцисів, крокусів, гіацинтів, гладіолусів, лілій - на вигонку.
Також пропонуємо широкий асортимент цибулинних квітів для озеленення.

Мінімальне замовлення:   1 (один) ящик 1-го (одного) сорту і розміру.
Термін поставки цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів:   з 15 вересня по 31 жовтня.

Надаємо допомогу у підборі асортименту. Забезпечуємо своєчасне постачання замовлення, високу якість садивного матеріалу, чесність, порядність, шанобливе ставлення до клієнта.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до нас:

(050) 355-56-27   Дьоміна Лариса
demina@interflora.com.ua

(044) 591-63-54   офіс
(044) 591-63-57   факс
bulbs@interflora.com.uaРозфасовка цибулин квітів

тюльпани 11/12 12/+
  750 шт. 500 шт.